Кількість
|
Вартість
|
||
|
Блок глушіння "Пеньок" створює стійку заваду в певному частотному діапазоні.В залежності від частотного діапазону випромінювання EIRP може складати від 50 до250W (ізотропне випромінювання: потужність завади + підсилення антени антени".
Блок глушіння живиться від Блоку живлення «Пеньок», вмикання та вимикання блоку глушіння здійснюється за допомогою пульта керування «Пеньок».
Тактичне застосування
Пряме застосування блоків глушіння «Пеньок» - на рухомому транспорті. Розташовується на даху автомобіля за допомогою вбудованих неодимових магнитів, які забезбечують надійне кріплення до металевих поверхонь. Також може використовуватись на стаціонарній позиції з розташуванням на землі або до будь яких інших металевих поверхонь.
Вбудована в блок глушіння металева антена має купольну діаграму спрямованості та витримує велику потужність випромінювання
Блок глушіння протестовано при зовнішній температурі навколишнього середовища +41 Градус Цельсія на протязі більше 2 годин в режимі роботи активної системи охолодження
Має подвійну вбудовану систему охолодження: активну та пасивну. Пасивна система охолодження працює під час руху транспортного засобу охолоджуючи блок глушіння. Активна система охолодження вмикається в той час коли пасивного охолодження не достатньо, наприклад коли транспортний засіб рухається повільно або стоїть. Активне охолодження працює в залежності від температури блоку глушіння.
Блок глушіння розрахований на довготривале використання в край важких умовах, під час дощу, снігу, спеки. Має ступінь захисту IP 64
Кожен блок глушіння попередньо перевірений на приладі Anritsu, на предмет максимальної потужності, відповідності частотному діапазону та синусоіді завади. На кожному блоку глушіння вказується споживання у ватах, з метою оперативного контролю роботи блоку глушіння.
Застереження
Перевіряйте кожен день працездатність кожного окремого блоку глушіння за допомогою аналізаторів спектру та співвідношенню спожитої потужності за допомогою вбудованого в пульт керування блоками глушіння ваттметру.
По можливості намагайтесь не знаходитись тривалий час близько до працючих блоків глушіння. Металевий дах авто є певним не великим єкраном від завади, а також захисний кевларовий шолом має задтність трохи знижувати рівень впливу завади на головний мозок людини.
Вимикайте блоки глушіння коли в них немає потреби, високий рівень випромінювання не тільки відлякує дрони.
Памятайте, що блок глушіння певного частотного діапазону не є 100% гарантією захисту від БПЛА. Частотних діапазонів керування FPV з кожним днем все більше і більше. Кожного дня цікавтись оперативною інформацією в тому регіоні в якому плануєте працювати на предмет актуальних частотних діапазонів БПЛА.
Частотні діапазони відео передавачів та керування змінюються достатньо швидко.
Під час вмикання та в процесі роботи блоків глушіння, можуть спостерігатись певні аномалії. Наприклад збій роботи світлодіодного освітлення, чутливої єлектроніки, вимірювальних приладів, та навіть електроніки в транспортному засобі. Тому не бажано розташовувати блоки глушіння на капоті транспортного засобу.